21.09.2021 року відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Побузької селищної ради

Дата: 22.09.2021 15:26

На комісії вирішувалися нагальні питання, що потребують невідкладного вирішення. Першим питанням було Виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2021 р. № 954. Погіршення епідеміологічної ситуації на території всієї держави. Перехід у «жовту» зону епідемічної небезпеки 23.09.2021р. Обговоривши питання щодо кількості вакцинованих педагогів у закладах освіти Побузької селищної ради, комісія вирішила перевести Побузький ліцей Побузької селищної ради, а також філії Побузького ліцею, дитячі садочки та всі освітні заклади на дистанційну форму навчання  починаючи з 23 вересня 2021 року, як такі заклади освіти, де відсоток щеплення педагогів вакциною від коронавірусу нижче 80%. Заборонити відвідування закладів освіти, здобувачами освіти до того моменту, поки відсоток вакцинації у педагогів не буде досягати 80%.Вирішено також  щотижня проводити моніторинг вакцинації працівників освіти Побузької селищної ради, для визначення кількості провакцинованих освітян, та тих, що виявили бажання вакцинуватися та записалися на вакцинацію.Перший заступник селищного голови Петрук О.А. наголосила, що вакцинація всіх педагогічних колективів, а особливо в дитячих садочках та інклюзивно-ресурсному центрі необхідна для безпеки дітей та педагогів нашої громади, які беруть участь в освітньому процесі та для повноцінного функціонування всіх освітніх установ. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк С.П. проінформував членів комісії про стан підготовки до опалювального сезону, забезпечення твердим паливом усіх установ, де це необхідно. Зазначено, що опалювальний сезон розпочнеться в усіх закладах та адміністративних будівлях належним чином в установлені строки.Також не менш важливим було і є питання спалювання сухої трави, бур’янів жителями нашої громади. Для інформування жителів громади щодо недопущення спалювання трави в засобах масової інформації, а саме на сайтах Побузької селищної ради, було розміщено інформацію та попередження, що такі дії є порушенням, яке буде штрафуватися за законом. Інспектор з охорони навколишнього середовища Долгополов М.О. спільно з іншими членами комісії постійно проводить рейди на території Побузької селищної ради для виявлення порушників, жителям надають роз’яснення, попередження та складаються акти, протоколи.

ПОСТАНОВА № 954