22 вересня 2021 року відбулося термінове позачергове засідання постійної комісії ТЕБ та НС

Дата: 22.09.2021 20:10

22 вересня 2021 року  раді відбулося термінове позачергове засідання постійної комісії ТЕБ та НС.  У порядку денному розглядалося питання та було прийняте рішення про відновлення роботи Побузького ліцею, а саме учнів 1-4 класів, його філій, дитячих навчальних закладів, відвідування дітьми позашкільних навчальних закладів. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 981 «Про внесення змін до деяких актів КМУ» від 22.09.2021р. повноцінне навчання у звичному режимі продовжать забезпечувати лише ті заклади освіти, де вакциновано 80% працівників у колективі, виключення зробили лише для дитсадків і учнів 1-4 класів шкіл.

Також на даному засіданні обговорили питання продовження дії карантину та забезпечення виконання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.

ПОСТАНОВА № 981