До уваги осіб, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Побузької селищної ради

Дата: 30.09.2021 15:57

Відповідно до Житлового кодексу Української РСР, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок від 11.12.1984 року № 470, щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня виконавчий комітет Побузької селищної ради проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації. Для впорядкування існуючого загального обліку громадян необхідно персонально визначити відповідність до чинного житлового законодавства перебування на квартирному обліку та наявність потреби перебування на квартирному обліку.

Для проходження перереєстрації громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно поновити документи облікової справи, а саме:

- довідка про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї за формою встановленою в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затвердженим постановою КМУ від 02.06.2016 р. №207;

- довідка про склад сім’ї;

- документи, які дають право на проживання в квартирі (будинку): копія ордеру, копія свідоцтва про право власності, про спадщину або копія договору купівлі-продажу чи дарування квартири, договір піднайму та копія технічного паспорту, договір найму;

- оригінали паспортів всіх повнолітніх членів родини, зареєстрованих по квартирі, ксерокопії паспортів осіб, які бажають стати на квартирний облік;

- копії ідентифікаційних номерів;

- ксерокопії свідоцтв про народження дітей;

- ксерокопії свідоцтв про одруження або розірвання шлюбу;

- копії документів, що дають право на пільги;

- витяги на всіх членів сім’ї про наявність нерухомого майна та земельних ділянок під забудову.

В разі ненадання вказаних документів буде розглянуто питання про зняття з квартирної черги.

Прийом документів здійснюється за адресою: смт Побузьке, вул. Незалежності, Документи приймає головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Сорокіна Людмила Олександрівна, тел: 0660610446.