АгроЕкспо-2021

Дата: 29.09.2021 19:21

29 вересня 2021 року заступник селищного голови из питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Слободянюк, начальник відділу регіонального розвитку та інфраструктури Наталія Лозінська, спеціаліст Ольга Ногаль Побузької селищної ради відвідали  Міжнародну агропромислову виставка АгроЕкспо-2021. Це наймасштабніша в Україні АПК виставка, що проходить у Кропивницькому (Кіровограді).

Представники нашої громади ознайомилися з експозиціями провідних вітчизняних та закордонних виробників сільськогосподарської техніки, насіння, добрив, засобів захисту рослин, зберігання та переробки продукції на відкритих майданчиках та у павільйоні загальною площею 125 000 м2, експозицією племінних тварин та птиці, демонстраційні покази техніки в роботі (поле для демопоказів - 70 000 м2). В рамках  ділової програми відвідали:

• Інтерактивна конференція: "Туризм vs бізнес: від пропозиції до попиту".

Модератори: Валентина Животовська і Тетяна Ткаченко ;

Організатор- Кіровоградська ОДА

Панельна дискусія: "Створення кластеру органічного бджільництва та апітерапії в Кіровоградській області"

Організатор- Кіровоградська ОДА.

Даний захід був інформативний та цікавий для нашої громади! Дякуємо організаторам!