Розпочався збір документів для отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї

Дата: 30.06.2021 15:40

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції», відповідно до якої у 2021 році фізичним особам та суб’єктам господарювання надається спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, та пасіки яких розташовані на території Побузької територіальної громади надають до 30 вересня  2021 року (включно) до відділу з питань з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища  Побузької селищної ради такі документи:

• копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки (нового зразка);
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

За додатковою інформацією звертатись у відділ з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища за адресою: смт Побузьке, вул. Незалежності, 5.