Проект ЄС “Стратегічна Технічна Підтримка у Проведенні Реформ у напрямку Енергоефективності та Відновлювальних Джерел Енергії (STARTER)”

Дата: 20.10.2021 14:10

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ 2021

Зелена трансформація України: роль муніципального енергетичного планування та системи енергетичного менеджменту

28 жовтня 2021 р.

10:00 за київським часом  онлайн платформаZoom

Мова: англійська/українська, з синхронним перекладом

10 хв

Moдератор: Оксана Кисіль, представник від Проекту STARTER

Вступне слово

Василь Лозинський, Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України (уточнюється)

Кшиштов Герульскі, Європейська Комісія, Група з підтримки України в Брюсселі (SGUA) (уточнюється)

Частина 1: Локальні енергетичні плани  та система енергетичного менеджменту

1. хв

1. Методологічні аспекти планування та впровадження локальних енергетичних планів та системи енергетичного менеджменту

Представник Проекту ЄС STARTER

30 хв

2. Кращі практики та досвід щодо локального енергетичного планування та системи енергетичного менеджменту

Представник від Данії та Чорногорії

11:00 11.20

20 хв

3. Система енергетичного менеджменту: український досвід

• Маріуполь та ISO 50001

• Новоград-Волинський

Частина 2: Енергетичний аудит та енергетична сертифікація будівель

25 хв

4. Енергетичний аудит vs енергетична сертифікація будівель

Представник Проекту ЄС STARTER

45 хв

5. Дискусія, питання-відповіді

Посилання для попередньої реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1e9A67ATYW3dvp-A9_gZrHFk_qUhqrV3YkIm0PnF0xhHc-Q/viewform

Мова: англійська/українська, з синхронним перекладом.

Захід буде проходити онлайн через платформу ZOOM за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/85016049622?pwd=VHRBQzkzMWY5UmczazZvdVdGbDVyUT09

Контактні особи:

Олександр Силакіна: asylakin@gmail.com або за номером телефону: +380 50 332 6149 (WhatsApp та Viber);

Оксана Кисіль: otson.esib@gmail.com або за номером телефону: +380976659012.

Онлайн-семінар на тему "Зелена трансформація України: роль муніципального енергетичного планування та енергетичного менеджменту" заплановано на 28 жовтня 2021 року з 10:00 до 12:30 з метою презентації та обговорення міжнародного та українського досвіду, а також кращих практик, щодо розвитку муніципального енергетичного планування та системи енергетичного менеджменту, а також питання енергетичного аудиту та енергетичної сертифікації будівель.

Мова: англійська/українська, з синхронним перекладом.

Очікується, що серед учасників заходу будуть: представники українських муніципалітетів, Асоціація міст України, Асоціація "Енергоефективні міста України", Асоціація об'єднаних територіальних громад, Представництво ЄС, Асоціація енергоаудиторів та незалежні експерти, проекти технічної допомоги та МФО, Група підтримки ЄС для України , громадські організації.

Захід буде проходити онлайн через платформу ZOOM.

Для участі заповніть реєстраційну гугл-форму до 27 жовтня 2021 року включно. Посилання та деталі заходу будуть надіслані на вказану адресу електронної пошти до 19.00 год 27 жовтня 2021 року.

Контактні особи:

Анастасія Мельникова: a.melnykova@dixigroup.org або за номером телефону: +380676140983;

Оксана Кисіль: otson.esib@gmail.com або за номером телефону: +380976659012.

Програми заходів додаються.

Пропонуємо взяти участь у зазначених заходах.