Заплановане виготовлення ПКД

Дата: 23.11.2021 15:28

Фото без описуФото без описуФото без опису23 листопада 2021 року відбулась зустріч з проектантом по питанню виготовлення проектно кошторисної документації для проведення капітального ремонту покрівлі Капітанської філії Побузького ліцею Побузької селищної ради та реконструкції спортивного залу для секції єдиноборств. Було обговорено основні напрямки та завдання які необхідно включити в проектно кошторисно документацію згідно чинних норм ДБН.

В зустрічі прийняли участь Перший заступник селищного голови Петрук Оксана Анатоліївна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк Сергій Павлович, начальник відділу регіонального розвитку та інфрастуктури Лозінська Наталія Михайлівна, депутати Комашко Григорій Віталійович, Полянецька Ольга Петрівна, Долгополов Микола Олегович та директор Побузького ліцею Гаврищенко Ірина Петрівна, завідувач Капітанської філії Побузького ліцею Вчовиченко Тетяна Петрівна.