Реконструкція приймального відділення комунального некомерційного підприємства "Центральна районна лікарня" Гайворонської районної ради" за адресою: вул. Київська, 7, м. Гайворон  (з виготовленням проектно-кошторисної документації)

Дата: 23.12.2021 16:08

ОБСЯГИ ТА ДЖЕРЕЛА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ

у цілях реалізації проєкту програми «Велике будівництво»:

Назва проєкту

Замовник

Кошторисна вартість, тис. грн

Обсяги коштів на реалізацію проєкту, тис. грн

Всього

Обласний бюджет

Місцевий бюджет

Департамент капітального будівництва та інвестиційної діяльності Кіровоградської ОДА

2021 рік (заплановано)

17 508,2