Шановні жителі територіальної громади!

Дата: 13.04.2022 16:20

Звертаємо Вашу увагу, що, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року  №333 «Про виплату компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб», для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця (з 1 по 5 число кожного місяця) звертається до виконавчого комітету Побузької селищної ради за адресою: смт Побузьке,  вул. Незалежності, 5, II поверх, відділ з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Для того щоб отримати компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, власник житла має надати до органу місцевого самоврядування 6 наступних документів.

1. Копію довідки про присвоєння статусу переселенця на кожного внутрішньо переміщеного жителя що мешкає в його будинку ;
  2. Копію паспорту та ідентифікаційного коду внутрішньо переміщеної особи;
  3. Копію свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної дитини;
  4. Копію паспорту та ідентифікаційного коду особи, яка прихистила у себе ВПО;
  5. Копію банківських реквізитів заявника для перерахування суми компенсації;
  6. Довідку про відсутність заборгованості за комунальні послуги (газопостачання, електропостачання, водопостачання, водовідведення та обслуговування житлового будинку).

ЩОМІСЯЦЯ З 1 ПО 5 ЧИСЛО ПРИЙМАЮТЬСЯ ЛИШЕ ЗАЯВИ ВІД ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ НАДАДУТЬ ДОВІДКУ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЇМ СТАТУСУ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ.