Заборона торгівлі, використання штучних квітів, кошиків, вінків

Дата: 04.04.2022 10:36

З метою захисту навколишнього природного середовища та збереження довкілля від забруднення штучними квітами, вінками, корзинами тощо, зменшення кількості твердих побутових відходів, які засмічують землю та атмосферне повітря, продукти згоряння яких є токсичними і небезпечними для людини, переробка та утилізація яких потребує значних матеріальних витрат, виконавчим комітетом Побузької селищної ради, рішенням № 33 від 24.02.2022 року, заборонено реалізацію штучних пластикових квітів та інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику.

У свою чергу, відвідувачам кладовищ та інших місць поховання на території громади заборонено розміщення та покладання штучних пластикових квітів та інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику. Альтернативою штучним квітам є живі квіти, в тому числі й польові, сухоцвіти, квіти, посаджені в ґрунт, свічки.

Закликаємо всіх зробити свій вибір на користь живих людей, їхнього здоров’я, чистого довкілля, та відмовитися від усього штучного, мертвого й шкідливого!