Одноосібникам до УВАГИ!

Дата: 11.04.2022 09:32

У зв’язку з воєнним станом та фінансовим становищем країни, Побузька селищна рада нагадує, що громадянам, які одноосібно обробляли у минулому році земельні ділянки, необхідно задекларувати доходи за 2021 рік.
Відповідно до норм Податкового кодексу України, подавати податкові декларації про майновий стан і доходи необхідно і одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи.
Декларація подається до 01 травня 2022 року.
Звертатись за адресою: вул. вул. Паркова,11. в Голованівську ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області (податкова),  Тел.: (05252) 2-21-88