Перейменування вулиць на території Побузької громади, що містять російські або радянські назви

Дата: 07.06.2022 14:15

У зв’язку із збройною агресією російської федерації проти держави України та всього українського народу вирішено перейменувати топоніми, що містять російські або радянські назви, з метою як найшвидшого подолання наслідків російського імперського минулого і збереження національної культурної спадщини та історичної пам’яті нашої держави.

Виконавчим комітетом Побузької селищної рішенням від 06 травня 2022 року №67 було створено Комісію з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Побузької селищної ради,  відповідно до протоколу №1 засідання даної комісії від 30.05.2022 року, переглянувши перелік всіх вулиць Побузької громади, назви яких підпадають під ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» було вирішено винести на обговорення громадськості та надання пропозицій щодо перейменування назв даних вулиць.

Пропонуємо на ваш розгляд наступний перелік:

1.

8.

с. Сухий Ташлик:

вул. Грязнова

Побузька селищна рада розпочала збір пропозицій щодо нових назв зазначених вулиць та провулків на території громади.

Пропозиції просимо надавати до 07.07.2022 року включно, заповниши відповідну гугл-форму: https://forms.gle/iE9zHmZhY3d9WKcE6

Також пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до Побузької селищної ради за поштовою адресою: вул. Незалежності, 5, особисто в письмовому вигляді, 2 поверх каб.відділу з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища. Або надсилати на електронну пошту  pobuzkarada@ukr.net

Від однієї особи можна подати лише одну пропозицію з її обов’язковим обґрунтуванням в письмовому вигляді.

Також селищна рада приймає пропозиції у вигляді колективної заяви від жителів вулиці, яка є в переліку на перейменування.

Щодо перейменування вулиць по селах громади, то збір пропозицій нових назв вулиць проводитимуть старости старостинських округів, в письмовому вигляді.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Оголошення щодо дати, часу і місця проведення громадських слухань, а також результати громадського обговорення будуть розміщені на дошках оголошень та розміщені на офіційному веб-сайті Побузької селищної ради.