На порталі «Дія» тепер можна отримати гранти для бізнесу в розмірі 125 тисяч гривень, повідомляє Мінцифри.

Дата: 29.06.2022 08:29

Заявки можуть подавати мікро- та малі підприємства, які:

• зареєстровані не пізніше від 31 грудня 2021 року в Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях;

• тимчасово перемістилися з цих областей або постраждали внаслідок бойових дій та можуть це підтвердити.

Пріоритет надаватимуть компаніям, які виробляють життєво необхідні товари або надають життєво необхідні послуги.

Заявку на грант можна подати на порталі «Дія» за цим посиланням.

Гранти стали доступні завдяки фінансуванню ЄС та урядом Німеччини через програму технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізовує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit, (GIZ) GmbH.