Щороку у третю неділю червня відзначається День медичного працівника.

Дата: 16.06.2022 09:00

Напередодні свята з вітальним словом до колективу КНП « Побузька селищна лікарня» Побузької селищної ради звернулась Петрук Оксана Анатоліївна, перший заступник селищного голови Побузької селищної ради.Працівникам лікарні були вручені подяки за сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров‘я та з нагоди Дня медичного працівника.

Також від керівництва лікарні подяку отримала Петрук Оксана Анатоліївна за спільну роботу у відродженні медицини Побузької громади, професіоналізм і націленість на результат, підтримку та щире розуміння важливості розвитку у сфері охорони здоров’я.

Урочисте зібрання супроводжувалося цікавою концертною програмою, в якій взяли участь вихованці Побузької музичної школи. Хочемо побажати нашим медикам міцного здоров’я, миру, творчих здобутків та невичерпної енергії!