Збір гуманітарної допомоги

Дата: 26.05.2022 09:16

На звернення громадської організації «Разом ми Сила» міста Кропивницький, Побузькою селищною радою було оголошено збір гуманітарної допомоги для лікувальних закладів міста Кропивницький, де лікуються та проходять реабілітацію поранені захисники нашої держави.

24.05.2022 року делегацією від селищної ради, у складі заступника селищного голови Сергія Слободянюка та депутата селищної ради Валерія Волошина, було доставлено зібрану допомогу до міста Кропивницький. Побузька селищна рада висловлює найщиріші слова подяки всім жителям нашої громади, які прийняли участь у зборі допомоги. Особливо хочеться відзначити жителя смт Побузьке Івана Леся за надані: борошно, цукор, сіль, олію, картоплю та крупи, жителів села Сухий Ташлик: за смачну домашню локшину виготовлену власноруч з любов’ю. Також хочемо подякувати працівникам Побузького ліцею за швидке реагування та підтримку у зборі допомоги.

Бажаємо всім нашим захисникам найшвидшого одужання та довгоочікуваної перемоги!