Дата: 03.08.2022 08:23

Керівникам підприємств,

установ та організацій усіх

форм власності та підпорядкування

На виконання доручення Голованівської РВА від 05.07.2022 року №01-29/04/2 та вимог Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 року №733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у сфері цивільного захисту», у зв’язку з трагедією, яка виникла внаслідок ракетного удару по торговельному центрі «Амстор» у місті Кременчуку Полтавської області:

Всім суб'єктам господарювання, в тому числі фізичним особам-підприємцям, керівникам промислових та продуктових ринків, автостанції, закладам з масовим перебуванням людей незалежно від форми власності та підпорядкування на території Побузької селищної ради:

1.Розробити та довести до відома працівників план реагування (інструкції) про порядок дій та оповіщення працівників на випадок сигналу «Повітряна тривога» в період дії воєнного часу.

2.Розробити маршрути евакуації до найближчого укриття для персоналу та відвідувачів.

3.Розмістити на вході на видному місці повідомлення про припинення роботи закладу під час надходження «Повітряна тривога», інформацію про місце розташування найближчого укриття та здійснення термінової евакуації із закладу.

4.Призначити відповідальних осіб за оповіщення та евакуацію відвідувачів на випадок отримання сигналу «Повітряна тривога» та інші дії, а також порядку і графіка чергування на випадок відмови або неможливості сторонніх осіб та відвідувачів полишити заклад.