ПАМ’ЯТКА щодо забезпечення дровами населення та закладів соціальної сфери

Дата: 21.09.2022 14:25

Відповідно до статті 4 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» лісогосподарські підприємства не є суб’єктами благодійної діяльності.

Купівля деревини для опалення для потреб фізичних осіб (населення) здійснюється за наступною схемою:

слід звернутися в лісництво та написати заяву у якій вказати обсяг дров який хочете купити (але не більше 15 куб. м. на 1 особу на рік);

до заяви необхідно додати копію паспорта та ідентифікаційного коду;

отримати рахунок на оплату з реквізитами підприємства, з найменуванням продукції, об’ємом, ціною та сумою оплати;

здійснити оплату можна безпосередньо у конторі лісництва готівкою або через термінал, у будь-якому відділені банку чи Приват 24;

після оплати, звернутися з квитанцією в лісництво для відвантаження дров паливних.

Ціни на дрова паливні встановлюються кожним лісогосподарським підприємством окремо і можуть відрізнятися.

Лісництва не здійснюють доставку дров.

Купівля деревини для опалення об’єктів соціальної сфери юридичними особами здійснюється за наступною схемою:

юридичні особи (які мають пряме відношення до об’єктів соціальної сфери) звертається до лісгоспу з наміром укласти договір на закупівлю дров;

укладається договір в якому зазначається об’єм дров та сума;

якщо юридична особа здійснює платежі через казначейство, то лісгосп відпускає дрова в об’ємі який визначено договором і лише після цього отримує оплату.

Юридичні особи, які не мають прямого відношення до забезпечення дровами об’єктів соціальної сфери можуть придбати дров’яну деревину на аукціонах (постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2022 № 1178 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини»)