Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2023 рік

Дата: 24.05.2022 11:36

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Побузької селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2023 рік»

1. Зміст проєкту:

Встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів із врахуванням вимог Податкового кодексу України.

2. Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

2.1. поштова адреса: Кіровоградська область,  Голованівський район, смт Побузьке, вул. Незалежності, 5, відділ з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Побузької селищної ради,

2.2. електронна адреса: zemviddilpob@ukr.net

3.Спосіб оприлюднення рішення:

Проєкт рішення буде оприлюднено 24 травня 2022 року на офіційному сайті Побузької громади – https://gromada.org.ua/

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 01 червня 2022 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, смт Побузьке, вул. Незалежності, 5, відділ з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Побузької селищної ради, або на електронну пошту.

Проект рішення Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2023 рік