Просимо мешканців громади створити живий коридор

Дата: 21.10.2022 11:46

Просимо мешканців громади створити живий коридор,

щоб зустріти полеглого Героя

Завтра, 22 жовтня, Побузька громада у скорботі зустрічає загиблого захисника України – Соколова Костянтина Дмитровича.

Прибуття кортежу з тілом загиблого очікується у селище Побузьке, орієнтовно о 09:30 годині. Прохання до жителів громади вийти на центральну вулицю Першотравнева та створити живий коридор від автостанції та вздовж до БК «Металург», аби гідно зустріти загиблого Героя. Просимо не кидати квіти перед машиною.

Чин похорону відбудеться, 22 жовтня, з 10:00 до 12:00 години прощання з нашим Героєм в БК «Металург». Далі похоронна процесія прямуватиме в село Капітанка, вулицею Першотравнева смт Побузьке.

В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї та разом з Вами тужимо в глибокій скорботі.

Хай земля буде пухом. Вічна пам’ять Герою! Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях.