Прес-реліз ринок праці: мовою цифр

Дата: 02.01.2023 09:30

Ситуація на ринку праці Голованівського району характеризується постійним попитом на фахівців (4%), працівників в сільському та лісовому господарстві (46%), в переробній промисловості (12%) в т.ч. металургійному виробництві (7%),в торгівлі (9%), в галузі транспорту (7%), в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги (12%), в освіті (5%). Протягом  2022 року до служби зайнятості надійшло 415 вакансій від 95 роботодавців.

Станом на 01 січня 2023 року в службі зайнятості було зареєстровано 113 безробітних громадян, з  яких 60 % особи що проживають в сільській місцевості (68 осіб), 76 % складали  жінки, 27 % – молодь  віком до 35 років, 19,5% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен п’ятий безробітний працівник сільського господарства.

Протягом 2022 року статус безробітного мали 881 особа, з них отримали статус безробітного безпосередньо протягом року 483 особи.

За сприяння служби зайнятості протягом  2022 року районною філією працевлаштовані 275 осіб, з яких 269 осіб безробітні громадяни.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру  74 особи з числа безробітних.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 91 особа.

Станом на 01 січня 2022 року кількість вакансій у базі даних Голованівської служби зайнятості становила 18 од.  У  середньому  на одну  вакансію  претендувало більше 6 осіб з числа безробітних.

Станом на 01 січня 2023 року 81 особа отримують допомогу по безробіттю.

Для уточнюючої інформації звертайтеся до відділу надання соціальних послуг Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, тел.

2-23-42, 2-28-61