Урочистий захід присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2023 12:12

На заході згадати всіх, хто загинув у тій чужій війні, вшанувати живих прийшли перший заступник селищного голови Оксана Петрук, представники селищної ради,трудові колективи організацій та установ громади, пересічні громадяни. На завершення заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих воїнів-афганців.
Також цього дня учасники заходу урочисто поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Зі словами вдячності до всіх присутніх та до тих, хто пережив ті страшні роки, хто пройшов пліч-о-пліч афганськими дорогами, хто брав участь у бойових діях на території інших держав, звернулася перший заступник Оксана Петрук «Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнам-інтернаціоналістам, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу та у врегулюванні збройних конфліктів. І куди б не закидала доля наших земляків вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу та свій громадянський обов’язок, і за хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство заслужили щиру подяку багатьох народів.
Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.
З глибоким сумом схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув!
З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами!», - підкреслила Оксана Анатоліївна.
На завершення заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих воїнів.
Також цього дня учасники заходу урочисто поклали квіти до символічного пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.