11 лютого, в спорткомплексі «Металург» відбулися перші змагання Спартакіади серед збірних команд трудових колективів та органів місцевого самоврядування Побузької селищної ради.

Дата: 11.02.2023 15:20

Фото без описуУчасть у змаганнях взяли команди: Побузька селищна рада (працівники та депутати), відділ ОКМС Побузької селищної ради та Побузький ліцей.

Протягом 2023 року будуть проходити змагання з волейболу, баскетболу, тенісу настільного, перетягування каната, велокросу, дартсу, шашок та шахів.

Бажаємо усім учасникам змагань наснаги, переможного духу і звичайно ж самої перемоги. Сподіваємось, що нинішні змагання сприятимуть зміцненню ділових та дружніх зв’язків між колективами.