Сьогодні, 16.02.2023 року, в смт Побузьке пройшла урочиста хода.

Дата: 16.02.2023 12:25

Цього дня в Україні відзначають нове державне свято День єднання. Відповідний Указ було оприлюднено 14 лютого 2022 року на офіційному сайті Президента України.
Цього дня на території всієї країни українці піднімають національний прапор та прикріплюють до одягу синьо-жовті стрічки.
Адже зараз людям, як ніколи, необхідно показати єдність та консолідуватися навколо спільного ворога.
У заході взяли участь перший заступник селищного голови Оксана Петрук, заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Сергій Слободянюк, працівники селищної ради, начальник відділу ОКМС Наталія Кирилюк, колектив відділу, представники їх структурних підрозділів, активна молодь громади та небайдужі жителі громади.

Сергій Слободянюк звернувся до присутніх: «Сьогодні ми зібралися біля найбільшого Державного прапора громади, щоб підкреслити: ми — справді об’єднані і в цьому наша сила. Ми, українці, живемо у нашій єдиній суверенній державі! Зараз ми вимушені знову відстоювати нашу соборність – на фронті, у тилу, на всій території країни, борючись з ворогом і боронячи наші одвічні цінності. З впевненістю можу сказати, що нашу націю – не зламати! Разом ми здобудемо Перемогу та зробимо нашу країну успішною та заможною, а головне – мирною та вільною! Слава Україні! Героям слава!»