18 квітня 2023 року о 10.00 годині у приміщенні селищної ради скликається чергова 47 сесія селищної ради 8 скликання.

Дата: 07.04.2023 08:55

На підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  18 квітня 2023 року о 10.00 годині у приміщенні селищної ради (конференційний зал, 2 поверх) скликається чергова 47 сесія селищної ради 8 скликання.

пленарного засідання 47 (позачергової) сесії 8 скликання

1.Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року
№515 «Про бюджет Побузької селищної територіальної громади на 2022 рік».

2.  Внесення змін до рішення сесії від 15.09.2020 року № 510 «Про утворення Комунального некомерційного підприємства «Побузька селищна лікарня» Побузької селищної ради» зі змінами.

3. Про оптимізацію та виведення з базової мережі клубні заклади .

4. Про реорганізацію філії Побузького ліцею Побузької селищної ради.

5. Про реорганізацію філії Побузького ліцею Побузької селищної ради.

6. Про внесення змін та доповнень до цільової соціальної програми «Дитяче харчування»  Побузької селищної ради  на 2021-2025 роки.

7. Про затвердження стратегії розвитку Побузького центру дитячої та юнацької творчості Побузької селищної ради на 2023-2027 роки.

8. Про затвердження стратегії розвитку КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Побузької селищної ради на 2023-2027 роки.

9. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів.

10. Про  внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Побузької  селищної ради  на 2021-2025 роки.

11. Про виключення із Переліку першого типу, включення об’єкту до Переліку другого типу та намір передачі майна в оренду без проведення аукціону КПН «Побузька селищна лікарня» Побузької селищної ради.

12. Про надання дозволу ПрАТ «ВФ країна» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності .

13. Про передачу земельної ділянки у власність гр. Молдовановій Н.М.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у користування (оренду) на території Побузької селищної ради.

15. Про передачу земельної ділянки у власність гр. Маковій Л.Б.

16. Різне:
 - питання, щодо пропозиції кандидатів в робочу групу, по створенню центру культурних послуг в Побузькій громаді.