11 травня 2023 року о 10.00 годині у приміщенні селищної ради скликається чергова 48 сесія селищної ради 8 скликання.

Дата: 02.05.2023 15:21

Фото без описуНа підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  11 травня 2023 року о 10.00 годині у приміщенні селищної ради (конференційний зал, 2 поверх) скликається чергова 48 сесія селищної ради 8 скликання.

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ:

1.Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року
№648 «Про бюджет Побузької селищної територіальної громади на 2023 рік».

2. Про звіт виконання бюджету Побузької селищної ради
за І квартал 2023 року. Інформує начальник фінансового відділу Побузької селищної ради Наталія ПЕРЕПЕЛИЦЯ.

3. Про продовження орендних відносин під час військового стану.
Інформує начальник відділу з питань комунальної власності, земельних питань та охорони    навколишнього середовища Олена РЯБОКОНЬ.
      4. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки гр. Майдебурі Антоніні Олексіївні

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону в режимі реального часу в мережі Інтернет

6. Про передачу земельної ділянки у спільну часткову власність гр. Тихевич І. А. та гр. Тихевич К. В.