Дата: 19.05.2022 17:02

Побузька селищна рада розшукує спадкоємців Склярука Миколи Петровича 01.01.1946 року народження, який помер 26.05.2003 року, проживав за адресою Кіровоградська область, Голованівський район, смт Побузьке, вул. Незалежності буд. 12, кв 15.
Осіб, яким відоме місцезнаходження спадкоємців, просимо повідомити про це відділ з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Побузької селищної ради, за адресою: смт Побузьке, вул. Незалежності, 5. Тел: (05252) 5-12-74.