Програма "Власний дім" на 2021-2025 роки

Дата: 18.07.2023 15:17
Кількість переглядів: 55

З метою реалізації державної політики у сфері житлового будівництва в сільській місцевості, соціально-побутового облаштування села, в Кіровоградській області проводиться цілеспрямована робота по реалізації програми "Власний дім", що дає можливість сільським жителям покращити власні житлові умови через отримання пільгових кредитів на будівництво житла та його доброустрій.

Основними завданнями Програми на 2021-2025 роки є:
1. покращення умов проживання населення, зокрема молоді та інших соціально-вразливих верств населення;

2. забезпечення сільських мешканців пільговими кредитними ресурсами, що є суттєвим стимулом для активізації індивідуального житлового будівництва, розвиток особистого сільського господарства, підвищення само зайнятості населення та поліпшення інфраструктури села;

3. закріплення кадрів, особливо молоді, у населених пунктах сільської місцевості області;

4. створення додаткових робочих місць, оскільки будівництво, добудова, реконструкція буде здійснюватися як самими Позичальниками, так і коштом найманої праці.

Більш детально стосовно програми можна дізнатися на сайті Кіровоградського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі https://v-dim.in.ua/ 

За додатковими консультаціями звертатися за адресою: м. Кропивницький, вул. В’ячеслава Чорновола, 46, оф. 4 або за тел. (095) 150-10-69.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано