Дата: 22.08.2023 16:08

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» в області розпочато роботу по утворенню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб в Кіровоградській області. На сьогодні прийнято розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 14 серпня 2023 року № 917-р «Про робочу групу з формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Кіровоградській обласній державній адміністрації». Вищезазначеним розпорядженням затверджено робочу групу, яка здійснює добір представників: з числа внутрішньо переміщених осіб, громадських об'єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, та структурних підрозділів до складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Кіровоградській обласній військовій адміністрації . Для подачі документів, з метою формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб в області, звертатись до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за адресою: місто Кропивницький, вулиця В.Чорновола 38, кабінет № 28, відділ соціальної підтримки окремих категорій громадян. Телефон для довідок 0522 32 21 73. Документи приймаються до 24 серпня 2023 року. Документи можна подати особисто, надіслати поштою або надіслати сканкопії на електронну адресу: public@gutszn.kr-admin.gov.ua, або шляхом заповнення гугл форми за посиланням: https://forms.gle/SbDsWy9NwG3dbhyU7.

Перелік необхідних документів:

-заява про членство у Раді з питань внутрішньо переміщених осіб в області, у довільній формі;

-документ, що посвідчує особу (копія);

-документ про освіту (за наявності, копія);

-мотиваційний лист кандидата; відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти (за наявності);

-довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (копія).