Соколов Костянтин Дмитрович

Дата: 29.08.2023 11:37

Соколов Костянтин Дмитрович

01.04.1979– 18.10.2022

Старший лейтенант, командир стрілецької роти.

Соколов Костянтин Дмитрович народився 01.04.1979 року в смт Побузьке, Голованівського району, Кіровоградської області.

Навчався в Побузькій загальноосвітній школі, після чого вступив до Національної металургійної академії України в місті Дніпро на спеціальність «Електрометалурія». Пройшовши в Національній металургійній академії військову підготовку, отримав офіцерське звання – лейтенант.

В 2001 році отримав кваліфікацію інженера-металурга, після закінчення металургійної академії , працював на Побузькому феронікелевому комбінаті майстром зміни плавильного цеху .

З 2004 року працював у виробничо-технічному відділі на посаді технолога, з 2006 року працював головним технологом. Закінчив аспірантуру Національної металургійної академії та отримав ступінь – кандидат технічних наук зі спеціальності – металургія чорних та кольорових металів.

З 25.02.2022 року Голованівським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, Костянтин був призваний за мобілізацією до Збройних сил України,  в якості командира взводу роти охорони, отримав звання – старший лейтенант та був переміщений в 69 стрілецький батальйон на посаду командира стрілецької роти.

Загинув 18.10.2022 року, під час захисту Батьківщини від російської військової агресії, біля населеного пункту Бахмут, Донецької області..

Похований Костянтин Дмитрович на кладовищі села Капітанка, Голованівського району, Кіровоградської області.