Романченко Віталій Андрійович

Романченко Віталій Андрійович

08.02.1987 – 03.05.2023

Старший солдат

Народився Романченко Віталій  Андрійович .08.02.1987 року в смт Побузьке, Голованівського району, Кіровоградської області. З 1993 по 2002 рік навчався в Побузькій загальноосвітній школі. Після закінчення школи навчався та закінчив Київський професійний коледж автомобільного транспорту та будівельної механізації, де отримав спеціальність слюсаря з ремонту автомобілів.

Строкову службу у Збройних силах України, солдат Романченко Віталій Андрійович проходив у військово-морських силах міста Миколаєва. З 02.04.2007 року працював на Побузькому феронікелевому комбінаті плавильником, завантажувачем шихти в плавильному цеху.

У стрій захисників Романченко Віталій Андрійович був призваний 23.02.2023 року, до складу військової частини А 4472, мав звання – старший солдат.

Загинув виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, поблизу с.Хромове, Донецької області 03.05.2023 року, внаслідок артилерійських боїв та зіткнень з ворогом.

Поховали Романченка Віталія Андрійовича, 10 травня 2023 року на кладовищі села Довга Пристань.