Заблоцький Василь Сергійович

Заблоцький Василь Сергійович

25.05.1995 – 11.08.2023

Молодший сержант,

начальник радіостанції радіовзводу роти зв’язку.

Народився Василь Сергійович 25 травня 1995 року в селі Липовеньке, навчався в місцевій школі. Був дуже позитивний, життєрадісний, комунікабельний, мав багато друзів.  Коли Василь був у другому класі, померла його мама. Після закінчення школи Василь навчався та закінчив Голованівське СПТУ 38, де отримав спеціальність - тракторист. Одразу ж після отримання професії, Василь пішов проходити строкову службу до Збройних сил України. Саме в той час розпочалася антитерористична операція на сході нашої країни. Тоді, Заблоцький Василь Сергійович, маючи в душі патріотизм, силу духу, мужність та рішучість, став на захист нашої країни, приймаючи участь у бойових діях отримав звання - молодший сержант. Після АТО переїхав до Києва.

Василь дуже знався на засобах радіоелектронної боротьби, працював на підприємстві, працівники якого займалися допомогою нашій армії в цій галузі.Коли розпочалася повномасштабна війна, Василь працював на даному підприємстві, виконуючи важливу роботу, допомагаючи ЗСУ, а згодом, 25 травня 2022 року був призваний до Збройних сил України у складі військової частини А 4638 начальником радіостанції радіовзводу роти зв'язку військової частини. Побратими поважали Василя, любили за добродушну вдачу, позитив і оптимізм у всьому. На превеликий жаль 11 серпня 2023 року Заблоцький Василь Сергійович загинув за трагічних обставин у ДТП.

Поховали воїна 15 серпня 2023 року на Південному кладовищі в місті Київ.