Дородний Дмитро Фалейович

24.03.1987 – 16.09.2022

Старший сержант, кулеметник.

Учасник АТО.

Народився Дородний Дмитро Фалейович 24.03.1987 року в смт Побузьке, Голованівського району, Кіровоградської області.

Навчався в Побузькій та Довгопристанській загальноосвітній школі. Закінчив Первомайське училище, де здобув спеціальність – токар.

Дородний Дмитро Фалейович працював трактористом в місцевому колгоспі села Довга Пристань, Первомайського району, Миколаївської області, контролером в Побузькому ЖКГ, монтером колії залізничного цеху Побузького феронікелевого комбінату.

З 05.08.2014 року, старший сержант Дородний Дмитро Фалейович, пішов захищати рідну землю в АТО, де був кулеметником.

В березні 2022 року, Дмитро Фалейович, пішов воювати до Збройних сил України у складі військової частини А 0666. Через півроку важких боїв на півдні України, в черговому бою, 16.09.2022 року, поблизу населеного пункту Правдине, Херсонського району, Херсонської області, Дмитро загинув.

Поховали Дородного Дмитра Фалейовича 11.06.2023 року на кладовищі села Довга Пристань, Первомайського району, Миколаївської області.