Голота Іван Іванович

1985 -11.07.2014

Учасник АТО.

Сержант, командир відділення.

Народився Голота Іван Іванович 1985 року в селі Пушкове, Голованівського району, Кіровоградської області. Був сиротою. З 1991 року, з першого по дев’ятий клас, навчався в Пушківській загальноосвітній школі; 2003 року закінчив Голованівське ПТУ № 38 та здобув професію «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Працював у фермерському господарстві «Родючість» села Розкішне Голованівського району, Кіровоградської області.

З 2004 по 2005 рік проходив строкову військову службу в лавах ЗСУ. По закінченню служби працював в агрофірмі ТОВ «Мир» та на Побузькому феронікелевому комбінаті. З 2006 року проходив військову службу за контрактом. Після невеликої перерви та відпочинку від служби, в 2013 році Голота Іван повернувся до лав ЗСУ, проходив військову службу за контрактом в 79-ій окремій аеромобільній бригаді.

На війні був сержантом 1-го батальйону 79-ї окремої бригади, командиром відділення. З весни 2014-го брав участь у боях на сході України.

Загинув 11 липня 2014 року під час обстрілу біля с.Зеленопілля, Свердловського району, Луганської області.

Похований Голота Іван Іванович в селі Пушкове, Голованівського району, Кіровоградської області.