Вістя Олександр Сергійович

21.01.1985 – 16.09.2022

Молодший сержант.

Учасник АТО.

Вістя Олександр Сергійович народився 21.01.1985 року в смт Побузьке. Навчався та закінчив Побузьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Маючи добрий характер, Олександр після школи пішов навчатися до Мигіївського аграрного коледжу за спеціальністю - ветеринар. Закінчивши коледж, він, як відповідальний юнак, патріот, який любив свою Батьківщину, пройшов строкову службу, де отримав звання - молодший сержант.

Виконавши свій військовий обов'язок, Олександр, повернувся додому та влаштувався працювати машиністом брикетного пресу обпалювального цеху Побузького феронікелевого комбінату. З березня 2015 року Вістя Олександр був призваний за мобілізацією захищати свою рідну землю від загарбників на сході України - до зони антитерористичної операції, де він, у складі військової частини В 0946, приймав участь у бойових діях до 2016 року. Після участі в АТО Олександр повернувся до своєї роботи на ТОВ «ПФК». Не одружений. В лютому 2022 року, маючи вже бойовий досвід, він не зміг залишитися осторонь, а з гарячим, молодечим запалом у складі 28 бригади Збройних сил України, що боронила на той час свої землі на Херсонщині,  пішов боротися за правду, волю, незалежність українського народу, з підступним окупантом. Під час виконання бойового завдання, біля села Правдине, Херсонської області, 16.09.2022 року Вістя Олександр Сергійович загинув.  Поховали Олександра на кладовищі села Довга Пристань, Первомайського району, Миколаївської області.