Беспалько Сергій Васильович

02.10.1980 – 23.02.2018

Молодший сержант.

Учасник АТО.

Народився Беспалько Сергій Васильович в селищі міського типу Побузьке, Голованівського району, Кіровоградської області. Навчався та в 1998 році закінчив Голованівське СПТУ № 38, де отримав спеціальність тракториста-машиніста. З 25.07.1999 року, прийнявши присягу, розпочав військову строкову службу у складі військової частини 89520.

Коли розпочалася війна – АТО, Беспалько Сергій Васильович 14.01.2015 року був призваний за мобілізацією на захист Батьківщини, де згодом брав участь в забезпеченні проведення антитерористичної операції в 2015 та 2016 роках в місті Артемівську, Донецької області.

Життя Беспалько Сергія Васильовича обірвалося раптово від хвороби  23 лютого 2018  року.  Похований Сергій Васильович в місті Київ.