На території Побузької селищної ради  розпочато роботу по утворенню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 06.09.2023 09:41

Фото без опису

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» на території Побузької селищної ради  розпочато роботу по утворенню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. На сьогодні прийнято розпорядження голови Побузької селищної ради від 6 вересня 2023 року № 70-ОД «Про робочу групу з формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Побузькій селищній раді». Вищезазначеним розпорядженням затверджено робочу групу, яка здійснює добір представників: з числа внутрішньо переміщених осіб, громадських об'єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, та структурних підрозділів до складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Побузькій селищній раді. Для подачі документів, з метою формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб в області, звертатись до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Побузької селищної ради: за адресою: смт Побузьке, вулиця Першотравнева б. 31. Документи приймаються до 16 вересня 2023 року.

Перелік необхідних документів:

-заява про членство у Раді з питань внутрішньо переміщених осіб в області, у довільній формі;

-документ, що посвідчує особу (копія);

-документ про освіту (за наявності, копія);

-мотиваційний лист кандидата; відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти (за наявності);

-довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (копія).