Про регіональну програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб

Дата: 19.09.2023 15:01

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Побузької селищної ради повідомляє про те, що регіональною програмою підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб Кіровоградської області, затвердженої розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 17 липня 2023 року № 779-р, передбачено надання одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім'ям, особам з інвалідністю І та ІІ групи та особам, які досягли 80-річного віку з числа внутрішньо переміщених осіб.

Також розпорядженнями начальника обласної військової адміністрації від 05 вересня 2023 року затверджені Порядки надання одноразової матеріальної допомоги відповідним категоріям населення, а саме: № 978-р "Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім'ям з числа внутрішньо переміщених осіб"; № 979-р "Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю І та ІІ групи з числа внутрішньо переміщених осіб"; № 980-р "Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги особам, які досягли 80-річного віку з числа внутрішньо переміщених осіб". Враховуючи вищевикладене повідомляємо про те, що для отримання одноразової матеріальної допомоги вищезазначеним категоріям, необхідно звернутись до відділу «ЦНАП» Побузької селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)