ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при Побузькій селищній раді

Дата: 25.09.2023 08:22

За організаційної підтримки Побузької селищної ради установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Побузькій селищній раді відбудуться 06 листопада 2023 року за адресою: смт Побузьке, вул. Незалежності, 5, адміністративне приміщення Побузької селищної ради. Початок зборів о 11:00 год.

Молодіжна рада – це інструмент молодіжного "голосу", який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, створений при Побузькій селищній раді, з метою залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики в Побузькій селищні раді.

Молодіжна рада це:

- свідома та активна молодь;

- промоція Побузька громади;

- середовище для розвитку молоді;

- нові ідеї для розвитку молоді.

Склад Молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які особисто присутні на установчих зборах. Кількісний склад Молодіжної ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Молодіжної ради можуть входити молоді громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

• представниками громадських об’єднань та відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку або провадять діяльність на території Побузької селищної ради (за згодою);

• представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою);

• жителі Побузької громади, які делегуються до складу Молодіжної ради в порядку, визначеному положенням про Молодіжну раду при Побузькій селищній раді (за згодою), у разі якщо особа не є членом громадської організації, учнем закладу освіти, організації, яка вже делегувала відповідну кандидатуру. Порядок їх делегування визначається ініціативною групою з підготовки установчих зборів, сформованою Побузькою селищною радою.

Для участі в установчих зборах, необхідно до відділу освіти, культури, молоді та спорту Побузької селищної ради подати заяву підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, або від молоді відповідної адміністративної одиниці (у разі, коли молода особа подає заявку самостійно).

До заяви додаються:

• прийняте у порядку, встановленому установчими документами організації, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

• біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, або місця навчання;

•  інші документи, які можуть додатково охарактеризувати кандидата (за бажанням).

Підставами для відмови в участі в установчих зборах є:

- невідповідність документів, поданих заявником, згідно вимог Положення про Молодіжну раду при Побузькій селищній раді;

- неусунення заявником невідповідності поданих документів  вимогам, встановленим Положенням про Молодіжну раду при Побузькій селищній раді;

- невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, установленим Положенням про Молодіжну раду при Побузькій селищній раді;

- недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

- відмова заявника від участі в установчих  зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа.

Документи можна подати з 22 вересня  2023 року по 17 жовтня 2023 року до відділу освіти, культури,  молоді та спорту Побузької селищної ради за адресою: смт Побузьке, вул. Шкільна, 9, або на електронну адресу vokms_pobuzke@ukr.net з послідуючим письмовим підтвердженням.

Відповідальна особа – БЕРЛОВСЬКА Наталія Сергіївна, головний спеціаліст відділу ОКМС.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)