Чи можуть компенсувати людині, яка супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни, витрати на проїзд до місця профнавчання?

Дата: 15.11.2023 11:18
Кількість переглядів: 73

Фото без опису

Так, можуть. Але лише людині, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи.

Це врегульовано п. 13 Порядку реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 року). Зокрема зазначено, що особі, яка супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни І групи (не більше однієї особи), компенсуються витрати на проїзд до місця профнавчання. 

Нагадаємо, що інформація про компенсацію витрат на проїзд була нещодавно розміщена на сторінці обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook, посилання тут http://surl.li/mxlnq.

Все про експериментальний проєкт http://surl.li/lnnbl

Є питання?  Контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9 

Пишіть у Telegram  https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь