Чи можна приватизувати землю під час дії воєнного стану?

Дата: 29.02.2024 12:15
Кількість переглядів: 152

65e0783985d62__2022820-yak-privatizuvati-zemlyu-pid-zhitlovim-budinkom.jpeg

Чинне законодавство забороняє безоплатну передачу земель, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою та розроблення такої документації. Але це стосується не всіх земельних ділянок.

Приватизація дозволена у таких випадках:

- якщо на земельній ділянці є обʼєкти нерухомості, які знаходяться у Вашій приватній власності;

- якщо земельна ділянка надалася у користування до 01 січня 2002 року (необхідні підтверджувальні документи);

- у випадках виконання рішення суду, яке набрало законної сили.

На решту випадків безоплатної передачі земель державної, комунальної власності у приватну власність в межах норм, зазначених у статті 121 Земельного кодексу України, діє заборона. Отож приватизувати земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства під час дії воєнного стану заборонено.

Якщо ж мається на увазі земельна ділянка біля житлового будинку, яка має використовуватися для будівництва та обслуговування будинку, то така ділянка може бути приватизована за наявності документів на будинок (право власності).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь