Чи можуть роботодавці при доборі працівників висувати вимоги щодо досвіду роботи?

Дата: 18.03.2024 13:43
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

Так, можуть.

Нагадаємо, що відповідно до норм законодавства про зайнятість населення роботодавці мають право проводити добір працівників безпосередньо або через Державну службу зайнятості. Водночас роботодавці мають враховувати, що громадянам гарантується захист від необгрунтованої відмови у найманні на роботу. Роботодавцям забороняється висувати будь-які вимоги дискримінаційного характеру в оголошеннях про роботу та під час проведення добору працівників. Однак вимоги до претендентів на робоче місце щодо досвіду роботи не є дискримінаційними.

Більше того,  форма звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” (пункт 1.12 Відомості про вакансію(ї)) передбачає можливість зазначення інформації про досвід роботи за професією/посадою.

Примітка. Ознайомитись з інформацією про ключові тенденції, що формують ринок праці (у тому числі з вимогами роботодавців до професійних навичок, підкріплених досвідом роботи), можна на вебсторінці Національного агентства кваліфікацій, посилання тут http://surl.li/ddmsg

Ви роботодавець і у вас є потреба в укомплектуванні вільних робочих місць, виникають інші питання сфери зайнятості? Телефонуйте, контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Все про форму звітності № 3-ПН читайте тут http://surl.li/ddocx

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь