В смт Побузьке відбулося відкриття меморіальної дошки

Дата: 30.08.2023 16:22

Сьогодні, 30 серпня, в смт Побузьке відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблих військовослужбовців, які віддали своє життя в боротьбі за свободу України від російського агресора.
На захід  прийшли родини загиблих військовослужбовців, їхні друзі, представники влади та жителі громади.
Відтепер увіковічені імена наших місцевих військовослужбовців, які віддали своє життя заради майбутнього України, заради кожного з нас.
Сьогодні ми завдячуємо кожним новим днем нашим Захисникам і Захисницям. Ще ніколи український народ так не залежав від наших хоробрих військовослужбовців, які з перших днів війни проти росії залишили рідні домівки та близьких людей, показуючи всьому світові любов до Батьківщини.
Після відкриття дошки відбувся всеукраїнський щорічний забіг на честь загиблих героїв російсько-української війни.
Дякуємо всім хто долучився до заходів! Окрема дяка керівництву ТОВ «ПФК» за надану спонсорську допомогу та за повний супровід виконаних робіт!