Прес-реліз ринок праці: мовою цифр

Дата: 01.05.2024 10:08

Ситуація на ринку праці Голованівського району характеризується постійним попитом на фахівців (9%), працівників в сільському та лісовому господарстві (34%), в переробній промисловості (9%), в торгівлі(13%), в галузі транспорту (6%), в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги (13%), в освіті (7%), в галузі постачання-4%. Протягом січня-квітня  2024 року до служби зайнятості надійшло 602 вакансії від 260 роботодавців.

Станом на 01 травня 2024 року в службі зайнятості Голованівського району було зареєстровано 562 безробітних громадян, з  яких 54 % особи що проживають в сільській місцевості (301 особа), 81,0 % складали  жінки, 28,6 % – молодь  віком до 35 років, 26,3% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 4,8% вивільнені працівники у зв’язку зі змінами в організації виробництва і  кожен шостий безробітний працівник сільського господарства.

Протягом січня-квітня  2024 року статус безробітного мали 973 особи, з них отримали статус безробітного безпосередньо протягом 4 місяців 2024 року  559 осіб.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2024 року Голованівською філією працевлаштовані 231 особа, з яких 192 особи безробітні громадяни.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру  70 осіб з числа безробітних та 17 осіб в суспільно корисних роботах в умовах воєнного стану.

Проходили професійне навчання за направленням служби 49 осіб.

Станом на 01 травня 2024 року кількість вакансій у базі даних Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості становила 150 од.  У  середньому  на одну  вакансію  претендувало майже 4 особи з числа безробітних.

Станом на 01 квітня 2024 року 287 осіб отримують допомогу по безробіттю.

Для уточнюючої інформації звертайтеся до Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості (044)242-94-97.