27 Серпня, 2023 р., 08:56
З метою впорядкування квартирної черги та з метою забезпечення вимог чинного законодавства з питань ведення квартирного обліку виконавчим комітетом Побузької селищної ради здійснюється перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 з 01 жовтня 2023 р. по 31 грудня 2023 р. проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Побузької селищної ради. Перереєстрація здійснюватиметься на підставі надання громадянами наступних документів: 1. Заява на перереєстрацію облікових даних; 2. Довідка про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї за встановленою формою; 3. Документи, які дають право на проживання в квартирі (будинку): копія ордеру, копія свідоцтва про право власності, про спадщину або копія договору купівлі-продажу чи дарування квартири, договір піднайму та копія технічного паспорту, договір найму; 4. Довідка з місця роботи повнолітніх членів сім’ї, які стають на квартирний облік (посада, дата прийняття та чи перебуває громадянин на квартирному обліку за місцем роботи), для пенсіонерів копію та оригінал пенсійного посвідчення; 5. Оригінали паспортів всіх повнолітніх членів родини, зареєстрованих по квартирі, ксерокопії паспортів осіб, які бажають стати на квартирний облік; 6. Копії ідентифікаційних номерів при наявності оригіналів; 7. Оригінали та ксерокопії свідоцтв про народження дітей; 8. Оригінали та ксерокопії свідоцтв про одруження або розірвання шлюбу; 9. Оригінал та ксерокопія документа, який дає право на пільгу (медичний висновок приймається в оригіналі); 10.Витяги на всіх членів сім’ї про наявність нерухомого майна та земельних ділянок під забудову (обов’язково); Громадяни, які не поновлять документи у встановлений термін, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов, а отже будуть зняті з квартирної черги. Прийом документів здійснює головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Сорокіна Людмила Олександрівна, за адресою: смт Побузьке, вул. Незалежності, 5. Тел. 0660610446.
22 Серпня, 2023 р., 16:10
22 Серпня, 2023 р., 16:08