Новини та оголошення

01 Травня, 2024 р., 10:08
Ситуація на ринку праці Голованівського району характеризується постійним попитом на фахівців (9%), працівників в сільському та лісовому господарстві (34%), в переробній промисловості (9%), в торгівлі(13%), в галузі транспорту (6%), в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги (13%), в освіті (7%), в галузі постачання-4%. Протягом січня-квітня  2024 року до служби зайнятості надійшло 602 вакансії від 260 роботодавців.
24 Квітня, 2024 р., 10:22
28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці, як День вшанування пам'яті працівників, які загинули на роботі.
24 Квітня, 2024 р., 09:08
24 Квітня, 2024 р., 09:04
Повідомлення про оприлюднення проєкта  рішення Побузької селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Побузької селищної територіальної громади Голованівського району Кіровоградської області»
23 Квітня, 2024 р., 13:25
Як держава планує залучити їх до ринку праці?
22 Квітня, 2024 р., 09:20
Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що основні засади благодійної діяльності в Україні регламентуються Законом України від 05 липня 2012 року № 5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації».
22 Квітня, 2024 р., 09:20
     З метою підвищення рівня добровільності декларування доходів громадян та для зручності при поданні декларації в «Електронному кабінеті платника» (https://cabinet.tax.gov.ua/) створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації.