ВІДДІЛ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ІНФРАСТРУКТУРИ, ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

23 Листопада, 2021 р., 15:28
    23 листопада 2021 року відбулась зустріч з проектантом по питанню виготовлення проектно кошторисної документації для проведення капітального ремонту покрівлі Капітанської філії Побузького ліцею Побузької селищної ради та реконструкції спортивного залу для секції єдиноборств. Було обговорено основні напрямки та завдання які необхідно включити в проектно кошторисно документацію згідно чинних норм ДБН.
18 Жовтня, 2021 р., 11:39
В Кіровоградській ОДА повідомили про нові правила для перевезення пасажирів На засіданні Кабінету Міністрів України 11 жовтня внесли зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епіднебезпеки. Про це сьогодні, під-час брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.
04 Жовтня, 2021 р., 15:34