ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ, МІСТОБУДУВАННЯ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

05 Квітня, 2021 р., 12:15
"Знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг, захисних лісових насаджень вздовж берегів річок, каналів, навколо водних об’єктів, гідротехнічних споруд, на смугах відводу автомобільних доріг, залізниць та інших захисних лісових насаджень, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 30 до 45 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 60 до 90 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян." - ст. 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення
01 Квітня, 2021 р., 08:25
Внаслідок широкого спектру негативних наслідків на природне середовище, небезпеки для здоров'я та життя людей, спалювання трави та листя заборонене законодавством України, а також порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення. На виконання вимог законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», «Про рослинний світ»,  відповідальність за такі порушення є та передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення, зокрема: - статтею 77 (частини 1, 2 з внесеними змінами) «Порушення вимог пожежної безпеки в лісах» - тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1530 грн. до 15300 грн. і на посадових осіб - від 4590 грн. до 30600 грн.; - статтею 771 (частини 1, 2 з внесеними змінами) «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» - тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 грн. до 12240 грн. і на посадових осіб - від 15300 грн. до 30600 грн. - стаття 82 «Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення» тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 грн. до 1360 грн. і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 850 грн. до 1700 грн.