08 Листопада, 2023 р., 11:26
0 800 213 103 — контактний центр системи безоплатної правничої допомоги. Щодня на лінії консультують до 80 юристів, досвід яких дозволяє надавати практичні, дієві правничі поради для вирішення ваших питань. Зателефонувавши до контактного центру:  ви вільно розповісте суть вашого питання  юристи поставлять вам уточнюючі питання  ви отримаєте покрокову, просту консультацію  Консультуємо щодо різних життєвих ситуацій: розлучення, аліментів, спадщини, мобілізації, трудових прав тощо. Якщо у вас є правниче запитання, або потрібна порада юриста - телефонуйте:  0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні, контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00. )  +38(044) 363 10 41 (для дзвінків з-за кордону, вартість за тарифами оператора) https://t.me/+380677213103 (безкоштовні дзвінки з мобільного застосунку Telegram)
06 Листопада, 2023 р., 15:15
06 листопада 2023 року в приміщенні Побузької селищної ради відбулись установчі збори по формування складу Молодіжної ради при Побузькій селищній раді. Відкрила засідання уповноважений представник ініціативної групи – перший заступник селищного голови Оксана ПЕТРУК та ознайомила присутніх з порядком денним установчих зборів. Шляхом голосування учасників засідання, було обрано голову, секретаря та лічильну комісію установчих зборів. Кожен кандидат до складу Молодіжної ради презентував себе, та своє бачення щодо роботи у Молодіжній раді. За результатами обговорення на установчих зборах сформовано склад Молодіжної ради шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які подали встановлені документи та особисто присутні на засіданні. На черзі затвердження складу Молодіжної ради депутатським корпусом Побузької селищної ради.