03 Листопада, 2023 р., 13:06
30 жовтня 2023 року під головуванням першого заступника селищного голови Оксани ПЕТРУК відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Побузькій селищній раді. На засіданні члени ініціативної групи перевірили подані документи кандидатів на включення до складу Молодіжної ради при Побузькій селищній раді. За результатами перевірки відповідності поданих документів було вирішено допустити до участі в установчих зборах  Молодіжної ради, які відбудуться 06 листопада 2023 року о 11:00 год в приміщенні Побузької селищної ради, таких кандидатів:
03 Листопада, 2023 р., 11:28
Доводимо до Вашого відома про те, що у зв’язку запровадженням місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення змінено режим подачі сигналу «Повітряна тривога», а саме: початок тривоги- безперервно 5 хвилин, відбій - безперервно 1 хвилина.
01 Листопада, 2023 р., 09:05
Ситуація на ринку праці Голованівського району характеризується постійним попитом на фахівців (9%), працівників в сільському та лісовому господарстві (35%), в переробній промисловості (6%), в торгівлі(12%), в галузі транспорту (6%), в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги (13%), в освіті (9%), в галузі постачання-6%. Протягом січня-жовтня 2023 року до служби зайнятості надійшло 1041 вакансія від 427 роботодавців.
01 Листопада, 2023 р., 09:05