19 Червня, 2023 р., 16:27
Щиро вітаю з професійним святом! Фермер – це покликання, адже тільки людина, яка любить рідний край, землю, готова віддатися нелегкій справі аграрія всією душею. Лише завдяки наполегливій праці, залізної витримки, завзятості, стійкості, впевненості фермерство живе та сприяє стабільному розвитку. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та життєвих гараздів. Нехай Ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі! З повагою, В’ячеслав Купренюк!
14 Червня, 2023 р., 15:44
Насамперед нагадаємо, що застрахованим особам,  страховий стаж яких за 12 місяців до реєстрації як безробітних складає не менше 7 місяців, розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати (доходу). Це врегульовано  Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”.
12 Червня, 2023 р., 15:37
Голови громад – члени Асоціації міст України ініціюють зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським, щоб розповісти про небезпеку законопроєкту 5655 для децентралізації та відновлення громад,- йдеться у повідомленні  на офіційному сайті організації.
08 Червня, 2023 р., 11:27